Відгуки

PEGAS-CLUB KIEV KARATE

Жанна (мама Артура)

Синові 12 років і він займався пару років айкідо, півтора роки бойовим самбо… Але коли почав займатися в Pegas-club KIEV Karate з тренером Ренатом – то ми зрозуміли, що все інше марна трата нервів і часу! Ходимо вже два з половиною роки, заробили медалі і з задоволенням продовжуватимемо! У цьому клубі тренують Справжніх Спортсменів!!! І фізично і психологічно!!!

Мама Кирила

Найкращі рекомендації про Клуб! Другий рік син ходить, дуже подобається підхід, і особлива подяка тренеру Ренату. Синові подобається, він відчуває гордість за свої досягнення, і що важливо для мене – поважає тренера та прислухається до його думки. Є змагання, на яких діти можуть отримати додаткове підтвердження своїх старань. Для мене вкрай важливо було, щоб син цінував заняття спортом та пишався собою. І я бачу, що це є – і є завдяки гарному тренеру. Як у початковій школі головне обрати першу вчительку, так і у спорті важливо, щоб тренер був одночасно прикладом, наставником і при цьому суворим та справедливим. У нас все збігається)

Мама Артема

Мій син уже 4 роки займається Карате у Pegas-Club Kiev Karate. Досяг зеленого поясу та здобув достатньо перемог у чемпіонатах Кубків Києва.
Все почалося з першого тренування та знайомства з тренером. Спочатку тренер Ренат зміг привернути його до себе і прищепити любов до цього бойового мистецтва. До цього син займався 2 роки Карате в іншому клубі та кинув тренування через постійні знущання тренера. Я думала він взагалі ніколи не подивиться у бік цього бойового мистецтва.
Ось що означає філософія і мудрість сенсея!
Нині син став цілеспрямованим та впевненим у собі юним спортсменом. Із задоволенням біжить на тренування і до тренера ставиться із глибокою повагою, але без страху.
Карате його змінило як фізично, а й духовно. Він став більш серйозним, рішучим, дисциплінованим та впевненим у собі.
Я дуже вдячна Ренату за такі колосальні зміни мого сина, він несе справжню філософію мистецтва без агресії.
Адже Карате – це не просто спорт та бої, це ще впевненість, мудрість та дисципліна!
Дякую Вам, Ренате!

Мама Віолетти

Хотіли б написати величезне дякую тренеру. Віолетта Бондаренко займається вже кілька років карате. Потрапили зовсім випадково, але наш тренер зміг зацікавити, що тепер це кохання на все життя. На тренування біжить, навіть якщо втомилася. Вже встигла взяти участь у змаганнях та здобути призові місця. Велике дякую, Ренат – Ви тренер від Бога.
До цього були в різних спортивних секціях, але хочу сказати, що все залежить від тренера!!!

Стр. 1 из 3