FAQ

PEGAS-CLUB KIEV KARATE

Питання та відповіді

 • Коли варто братися до занять?

  Займатися спортом, будь-яким видом рухової активності потрібно все життя. І якщо Ви або Ваша дитина зараз задумалися про вибір виду спорту, то ми вже чекаємо Вас на пробне заняття. Оскільки в кожному залі є групи для різного віку та рівня підготовленості, Ви у будь-який момент зможете влитися у тренувальний процес.

 • З якого віку і до скільки років варто займатися карате?

  Ваша дитина вже активно пересувається, пізнає навколишній світ, повторює нові та вже знайомі рухи, шукає спілкування та взаємодії – дитяча програма передбачає розвиток рухових якостей, сенситивних цьому віку та необхідних у карате – координація, гнучкість, реакція, швидкість. Набуває навичок взаємодії з партнером та колективом, навчається уважності та дисципліни, правильно ставиться до перемоги та програшу. Вам уже за… Все тільки починається! З карате Ви відкриєте себе з нового боку, нові можливості та здібності Вашого тіла та духу. Ваш вік - це ідеальний час для початку Вашого шляху в карате, незалежно від медичних показників (просто інструктор повинен знати всі Ваші особливості та скоригувати програму. До речі, це стосується і дітей)

 • Чи підійде моїй дитині карате?

  Карате зміцнює організм, підвищує активність, а зайву енергію спрямовують у потрібне русло, виховує цілеспрямованість, організованість, терпіння, швидкість мислення, формує почуття впевненості у своїх силах, навчає як розв'язувати конфліктні ситуації та уникати їх.

 • Що потрібно на пробне заняття?

  Будь-яка зручна спортивна форма, питна не солодка, не газована вода, змінне взуття для пересування роздягальня-зал-туалет. У залі займаємося босоніж.

 • Коли купувати кімоно та екіпірування?

  Хоча вимоги до кімоно не настільки високі й дуже зрозумілі, в усьому розмаїтті, представленому сьогодні, можна й помилитися. Тож попередньо варто порадитися з інструктором, щоб придбати те, що буде комфортним для носіння і відповідатиме вимогам безпеки та змагальним правилам.