Про нас

PEGAS-CLUB KIEV KARATE

PEGAS-CLUB KIEV KARATE – входить до складу  Української Федерації Карате До-Сингітай Будо-Кобудо.

Президент і головний тренер клубу Гімарі Ренат Ахмедович – срібний призер чемпіонату Європи 2016 року (WJKA), чемпіон України 2017 року (WJKA), неодноразовий призер кубків України та Києва (WJKA), (S.K.I.F.), (U.K.S.K.F.). У тренера 1 дан – чорний пояс із карате. Тренер з 13-ти річним стажем тренування з традиційного карате і кобудо. Також чинний спортсмен з кікбоксингу та ММА.

Його стиль викладання значно відрізнявся і продовжує відрізнятися від багатьох інших: крім спорту і карате, Ренат Ахмедович приділяв увагу вихованню і розвитку характеру своїх учнів, прищеплював прагнення до самовдосконалення не тільки в спорті, а й в інтелектуальному і духовному розвитку. Метою його занять були не спортивні результати – а прогрес його вихованців.

Клуб PEGAS-CLUB KIEV KARATE проводить тренування для дітей віком від 4 років. Основний стиль карате-до, що вивчається в клубі – Шотокан.

Цей стиль вирізняється лінійними переміщеннями і лінійним докладанням сили. Стійки низькі та широкі. Блоки жорсткі. Удари руками потужні та реверсивні з включенням в удар стегна. Принцип іккен-хісацу (одним ударом – наповал) є основоположним у Шотокан карате-до.

Ми намагаємося підтримувати ініціативних, цілеспрямованих, працьовитих і наполегливих хлопців, допомагаючи їм опанувати всі тонкощі бойового мистецтва. Заохочуючи ініціативу, даємо можливість самореалізуватися, виділитися із загальної маси, показати свою індивідуальність і винятковість. Наша філософія – це філософія Переможця. Наше завдання – виховання шанованої, успішної в усьому Особистості, використовуючи останні досягнення науки, медицини та спорту.

Спортсмени беруть участь у безлічі змагань, дружніх зустрічах, навчально-методичних семінарах. Займають призові місця, складають іспити на кольорові пояси. Усі атестації та іспити проходять за міжнародними стандартами з присвоєнням ступеня і врученням диплома.

Наша головна мета – гармонійний розвиток дитини, де карате не є ціллю, а всього лише дуже ефективним засобом, який ми любимо і вміємо викладати з душею.

Приводьте дітей до нас у клуб, оцініть наживо наш підхід і методи тренувань: ми впевнені – Вам сподобається!